DDTank

DDTank to darmowa gra na przeglądarkę, w której bierzesz udział w walkach, ale również możesz poślubić innego gracza.

DDTank to darmowa browserowa gra online z wieloma opcjami, gdzie możemy przeżyć wiele przygód. Dołącz do pokoju graczy i wyzwij innych z innych lig do ekscytujących pojedynków. Używając złota będziesz tu mógł zakupić różnorodne power-upy, których będziesz mógł użyć podczas bitwy. Walcz przeciw swoim przyjaciołom, lub spróbuj swoich sił po prostu z NPC.

Określenie DDTank niektórym może być znane z okresu 2 wojny światowej bardziej jako Donald Duck Tank, czyli legendarny wynalazek tego okresu. Były to specjalne czołgi, które charakteryzowały się tym, że potrafiły pływać. Teraz przeniesiono je do gry o takim tytule, a właściwie zrobiła to firma AeriaGames, która wypuściła na nasz rynek oprócz tego drugi ciekawy tytuł – Immortal King. Tryb rozgrywki przypomina ten znanym chyba każdemu z wielkiej serii Worms, czyli zabawnych wojen pomiędzy robaczkami.


Dzięki Power-upom zwiększaj swój wskaźnik POW – czyli zadawane obrażenia, odnów swoje życie, lub stań się niewidzialny. Możesz także zakupić lodowe kostki, aby móc zamrozić swoich przeciwników w czasie bitwy. DDTank zawiera niesamowicie zabawne walki, w których możesz używać zarówno gwiazdek ninja jak, pomidorów, rolek papieru toaletowego, ale oczywiście także tradycyjnych działek.

Istnieją 4 rodzaje umiejętności, które możesz zdobywać w DDTank, są to: atak, obrona, zwinność i szczęście. Podczas bitwy będą one maleć, ważne jest więc, aby je monitorować na bieżąco. Istnieje również wiele rodzajów broni. Każda z nich ma możliwość przyozdabiania i dowolnej zmiany, według swoich upodobań – oczywiście mogą być również wzmacniane, dzięki zbrojowni.

DDTank to nie tylko niesamowita gra z innymi graczami w trybie Player vs Player, ale również możliwość nawiązania przyjaźni, a nawet wzięcia ślubu (ale nie takiego prawdziwego, bez obaw). Grafika jest po prostu zniewalająca, do tego super muzyka lecąca cały czas w tle dopełnia całości tworząc jedną z ciekawszych produkcji jakie pojawiły się ostatnio na naszym rynku.

Plusy gry:

 • Coś, czego zdecydowanie do tej pory nie było
 • Świetna grafika i dźwięki
 • Bardzo dużo opcji
 • Świetny tutorial wprowadzający do gry

Minusy gry:

 • chyba nie ma :)

Widok głównego menu gry DDTank Walka w DDTank

Adres gry: http://apps.337.com/pl/ddtank

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.6/10 (18 votes cast)
Tagi: , ,

7 Komentarze o “DDTank”

 1. Piotr pisze:

  Odradzam. Aby grać trzeba zainwestować dużo kasy… Itemy na czas…

 2. Albercik pisze:

  Dokładnie, sam w to grałem trochę ale po jakimś tygodni zablokowano itemy i musiałem za to zapłacić. Jak się okazało sporo to kosztuje, a za taką kasę są lepsze gry…

 3. DUPECZKA pisze:

  Fajne gry ale nie aż tak!!!!!!!!

 4. ZakCzak pisze:

  FAJNA GRA ALE MUSIALEM WYDAC 65zł zeby wbic 23 i miec 6 zeczy na stałe jeden – item na czas:/ a tera kur nie chce mi sie uruchomic nie wiem dla czego

 5. wiec pisze:

  Grałem i super gra jednakże byłem 9 w rankingu i koniec itemów

  • Nardong pisze:

   Concordo com vocea cara.Pore9m ali em cima este1 escrito Os meelorhs aplicativos de Android ou seja, eles ne3o levam em considerae7e3o os aparelhos que rodam em tal aparelho muito menos se ele vai pesar, nem nada disso. Apenas os que se3o mais divertidos, bem feitos, meelorhs gre1ficos..E outra, o Galaxy S2 este1 super barato agora que lane7ou o S3!! dependendo da operadora vocea encontra por 800~900 reais. Foi o q eu paguei cara! e valeu cada centavo!

 6. xd pisze:

  e na jakiej stronie włączyc DD tank???

Skomentuj