Managor

Managor

Poznaj ziemie pełne tajemnic, bogatych królestw, a przede wszystkim świat, w którym rządzi potężny smok Managor. Twoim głównym celem jest pokonanie jego, ale nie będzie to łatwe zadanie! Musisz do tego odpowiednio się przygotować i przejść długą, niebezpieczną drogę, która będzie pełna przygód, walki, nowych przyjaźni. Zacznijmy jednak od początku. Najważniejszym elementem gry Managor jest twoje królestwo. Każde królestwo podzielone jest na trzy strefy – zasobów, gospodarczą i wojskową. Musisz znaleźć odpowiednią równowagę pomiędzy potęgą militarną oraz ekonomiczną, ponieważ dopiero wtedy będziesz w stanie zostać najlepszym graczem.

Managor to gra fantasy od XS Software, w której możemy przenieść się do zupełnie innego świata. Wybieramy jedną z trzech ras: orków, elfów, lub nieumarłych. Każda z nich ma specjalne moce oraz jednostki specjalne i dają przewagę w konkretnych sytuacjach. Orkowie to urodzeni wojownicy, elfowie są znakomitymi strzelcami, natomiast nieumarli to legendarni magowie. Jest to ważny wybór, ponieważ o ile będziemy mieli możliwość zmiany bohatera w trakcie rozgrywki, to zmiana rasy będzie dostępna dopiero w kolejnej rundzie.


Od początku do gry wprowadzi nas samouczek, który zaawansowani gracze mogą pominąć. Nauczymy się tutaj podstaw – jak wybudować niezbędne budynki, dzięki którym pozyskamy surowce, a także w jaki sposób walczyć z innymi graczami na arenie. Mamy możliwość rozwijania naszego bohatera oraz wyposażanie go w potężne artefakty, które sprawią, że stanie się on niepokonany. Czeka na nas także wiele wyzwań w postaci questów, które otrzymamy od naszego doradcy.

Managor to gra przeglądarkowa z całkiem niezłą grafiką, szczególnie dobrze wyglądają tu sceny walki. Czeka na nas wiele animacji i dobry projekt graficzny – brakuje w tym wszystkim tylko klimatycznego podkładu muzycznego. Irytujące jest to, że przechodząc pomiędzy różnymi elementami gry musimy poczekać na przeładowanie się strony, a w naszym przypadku gra chodziła zdecydowanie za wolno co nie robiło dobrego wrażenia i po prostu chciało się ją wyłączyć. Niemniej jednak jest to gra, której warto poświęcić czas jeżeli lubimy klimaty potworów i zjaw.

Plusy gry:

  • Dobra grafika
  • Fajne sceny walki

Minusy gry:

  • Długo się ładuje
  • Przeładowujące się strony
Managor - widok krainy Walka z przeciwnikiem w Managor

Adres gry: www.managor.pl
Użytkownicy, którzy zagrali w Managor lubią także:
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.8/10 (5 votes cast)
Tagi: , , ,

Skomentuj