Shaiya

shaiya darmowa gra mmorpg

Shaiya to jedna z ciekawszych propozycji, która pojawiła się ostatnio na naszym rynku gier MMORPG. Oferuje zarówno ciekawą rozrywkę jak i możliwość zakupu wielu przedmiotów w specjalnie przygotowanym sklepie online. Oferuje oczywiście grafikę 3d i wymaga pobrania klienta gry, który zajmuje nieco ponad 1GB. Twórcą tego tytułu jest wytwórnia Aeria Games znana też z innych świetnych gier, ale tylko niektóre z nich jak Last Chaos doczekały się polskiej premiery.

Fabuła w grze Shaiya nie jest specjalnie innowacyjna. Mamy tutaj do czynienia z walką dobra i zła i oczywiście musimy wybrać, po której ze stron chcemy walczyć. Dusza bogini Etaini została rozerwana na dwie części z powodu przegranej bitwy z buntownikami, a kraina, w której rządziła została z tego powodu bez opieki. Inni Bogowie zaczęli więc walczyć o władzę z czego utworzyły się dwie wspomniane frakcje. Postanowiły one, że będą one walczyć dopóki nie zginie ostatni z ich przeciwników. Shaiya rozpoczyna się od wykreowania swojej postaci – możemy wybrać różne cechy, zarówno rasę naszego bohatera jak i jego specjalności.


Do wyboru mamy elfów, którzy charakteryzują się zwiększoną szybkością i zwinnością, a także walczą za pomocą łuczników z niesamowitą celnością i wspierających ich magów. Nieco bardziej wszechstronni są ludzie u których spotkamy takie jednostki jak Fighterzy, Defenderzy i Kapłani. Złą stronę reprezentują dwie kolejne rasy Vail i Deatheaters, którzy charakteryzują się zbliżonymi parametrami do przeciwników. Oczywiście jak na grę gatunku mmorpg przystało będziemy mieli się okazję tutaj rozwijać i zdobywać nowe questy.

Shaiya dostarcza wiele pozytywnych wrażeń. Szczególnie dobrze wypadają w niej walki, w których może brać udział nawet 1000 graczy jednocześnie, sama armia to jednak nie wszystko i w takich momentach zaczyna się liczyć przede wszystkim odpowiednia strategia ataku i obrony. Przez wielu gra została już uznana za najlepszą grę mmorpg ostatnich czasów, więc z pewnością warto poświęcić trochę czasu i poznać jej fantastyczny świat.

Plusy gry:

  • Niesamowita grafika
  • Świetna grywalność

Minusy gry:

  • Powielana fabuła

Screen z gry Shaiya Screen z gry Shaiya

Shaiya - pobierze grę mmo za darmo

Shaiya - zagraj za darmo

Użytkownicy, którzy zagrali w Shaiya lubią także:
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.9/10 (98 votes cast)
Tagi: ,

2 Komentarze o “Shaiya”

  1. DiabloMocarz pisze:

    lubie placki w sosie shaiya są bardzo dobre

  2. Maxior pisze:

    fajna grywalnośc ale rzeczywiści ta fabuła nie najlepsza

Skomentuj