Arena Albionu

arena albionu

Ilu z Was pragnęło zmienić czasy i spróbować żyć w dawnych dziejach? Ilu chciało jeździć na koniach, być królem i zdobywać zapomniane krainy? Gra przeglądarkowa pt: Arena Albionu daje Ci właśnie takie możliwości. Jest to zabawa, której będziecie musieli sprostać w wirtualnej rzeczywistości średniowiecznej! Dzięki grze będziecie mogli spełnić Wasze dziecięce marzenia stania się rycerzem w lśniącej zbroi, wykonującego złożone misje i questy.

To Ty podejmiesz decyzję kim chciałbyś zostać, czy to księdzem, handlarzem czy rycerzem. Od Ciebie również zależy czy będziesz charakterem złym, który pustoszy ziemie średniowieczne, czy będziesz kimś dobrym broniącym biednych uciśnionych poddanych przed złowrogimi bestiami czyhającymi w mrocznych zakamarkach świata Albion. Gra jest polskiego autorstwa, a świat ten jest wciąż aktualizowany i powiększany o dodatkowe misje, które tylko czekają by je rozwikłać. Na początku może wydawać się nieco skomplikowana przez co zasiadają do niej odrobinę starsi gracze, którzy posiadają już jakieś doświadczenie w grach typu MMORPG


Plusem gry jest fakt, że gdy wiesz, że przez jakiś czas nie będziesz w stanie „dochodzić” by pograć, to możesz w tym czasie swojego bohatera wysłać na naukę jakiegoś rzemiosła, bądź po prostu możesz dać mu odpocząć. Twój bohater zdobędzie wtedy doświadczenie potrzebne do zdobywania kolejnych poziomów w grze, ale zarobi również pieniądze, za które później będziesz mógł go wyposażysz w lepszy sprzęt. Aby nie wciągnąć w Arenę Albionu gracza na zawsze, ma gra w sobie wbudowany limit kliknięć na dzień, co oznacza, że nawet najbardziej zagorzali gracze będą musieli oderwać się od komputera i powrócić do „normalności”. Natomiast by gra nie była tylko kolejną przygodą wirtualną, autorzy często dają możliwość graczom poznać się w realu przez organizowanie zlotów! Integracja graczy jest na tyle spora, dzięki czemu tworzą się później w prawdziwym życiu dzięki zlotom prawdziwe rzeczywiste przyjaźnie.

Gra ma własną internetową rozgłośnie radiową prowadzoną przez graczy, więc jeśli masz chęci sam również będziesz mógł się sprawdzić w roli prezentera radiowego. Gra jest w pełni za darmo, jednak oczywiście jest możliwość wykupienia konta Premium, które mimo wszystko ułatwia późniejszą rozgrywkę. Jeśli zawsze marzyłeś by zostać rycerzem w średniowiecznych czasach, gra ta w pełni jest dla Ciebie. Należy jednak uważać gdyż strasznie wciąga, a jeśli gra taka jest to czy nie warto dla niej spróbować oderwać się na chwilę od czasami szarego rzeczywistego świata? Odpowiedź pozostawię Wam drodzy gracze!

Plusy gry:

 • Polska produkcja
 • Nie trzeba przy niej spędzać całego dnia

Minusy gry:

Adres gry: www.arena-albionu.pl

Adres forum: www.arena-albionu.pl/?gclid=CL2emoPTt6gCFcYKfAodFEjSBg

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.1/10 (11 votes cast)
Tagi: ,

4 Komentarze o “Arena Albionu”

 1. ScoRRpion pisze:

  yy… minusem gry jest adres gry??

  • mn pisze:

   Adres gry jest podany. Minusów nie ma, bo gdyby były to zostałyby wykropkowane tak samo jak plusy.

  • Irfan pisze:

   Z punktu wiinzeda polskich interesf3w długofalowych i dających szansę na pokf3j to Ukrainę należałoby podzielić na część zachodnią (tak blisko Kijowa), tu dokonać likwidacji OUN/UPA wraz z pogrobowcami, a następnie polonizować w sensie włączania do cywilizacji łacińskiej.Ta część wschodnia powinna zostać autonomią pod patronatem.Wszystko przy założeniu, że Rosja (moskwa) wrf3ci do swych pierwotnych granic.Można twierdzić, że to idiotyzm, ale nie ma innego dobrego wyjścia. Dlatego nasza polityka ukraińska nie za bardzo mi się podoba.

Skomentuj