Go2Goal

go2goal

Serwis został zaprojektowany z myślą o wszystkich fanach piłki nożnej dla których oglądanie meczów to zbyt mało! Piłka nożna jest jedną z najbardziej znanych dyscyplin sportowych w Polsce oraz na świecie. Toteż już dziś weź udział w najlepszych rozgrywkach futbolowych.

Go2goal to szybko rozwijająca się gra piłkarska gdzie wcielasz się w postać piłkarza. Jakie są zasady gry w futbol chyba wie każdy z nas. Spotkania to wyłącznie skrawek całej gry – w go2goal musisz zadbać o wszystko, co dzieje się przed meczem, w trakcie meczu, oraz po meczu. Szukasz najlepszej dla siebie drużyny, trenujesz z najlepszymi dla siebie trenerami, mieszkasz w najlepszej dla siebie strefie mieszkaniowej, powiększasz skille oraz wartość finansową własnego grajka, dbasz o swój los. Efekty treningów, pracy możesz monitorować w prezentacji (2d) meczowej i wielu statystykach.


Jeżeli czujesz się na siłach możesz założyć swoją własną drużynę do której przydzielisz swoich znajomych i pokierujesz ich w rozgrywkach piłkarskich. Planujesz spotkania, dodajesz sztab szkoleniowy, budujesz stadion – jak na prawdziwego menadżera drużyny przystało. Grałeś kiedyś w football menagera i spodobało ci się zarządzanie własną drużyną? W Go2Goal czeka na ciebie niemal to samo, tylko w wersji online, zupełnie za darmo.

Symulator piłkarski go2goal.pl zapewnia zabawę na bardzo wysokim poziomie, to prawdziwa uciecha dla fanów piłki kopanej. Wejdź i pokaż na co Cię stać – dokop innym!

Adres gry: www.go2goal.pl

Go2Goal - darmowa piłkarska gra na przeglądarkę

Go2Goal - zagraj za darmo

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.2/10 (6 votes cast)
Tagi:

3 Komentarze o “Go2Goal”

  1. rekio832945 pisze:

    mało tych gier we wszystkie grałam już nudy znam lepsze stronki ale to dobra strona dla początkujących

  2. devios pisze:

    W opisie jest błąd, to nie menadżer piłkarski, tylko symulator piłkarza – sterujesz swoim pojedynczym zawodnikiem.

  3. Rafichi pisze:

    ale śmieszne

Skomentuj