IMVU

imvu

IMVU jest grą 3D, która obecnie zyskuje wielką popularność na całym świecie. To co odróżnia ją od innych to przede wszystkim fakt, że sami kreujemy w niej świat wraz z innymi graczami. Możemy się w niej przenieść do świata, w której codziennie będziemy mieli okazję grać, projektować i tworzyć, ale przede wszystkim świetnie się bawić. Gra nie wymaga pobrania na dysk aplikacji i jej zainstalowania, jednak dzięki temu odblokujemy kilka dodatkowych rzeczy. Jeśli ktoś jest fanem tytułów takich jak choćby ponadczasowe The Sims, na pewno nie będzie zawiedziony.

Wydawać by się mogło, że gra przeznaczona jest głównie dla dziewczyn, jednak oczywiście jest to bzdurą. Jeżeli jesteśmy chłopakiem równie dobrze możemy stworzyć tutaj swoją postać i przenieść się do wirtualnego świata. Możemy dowolnie wybrać wygląd swojej postaci, a później go zmieniać. Bez problemu wybierzemy też ciuchy, których jest naprawdę dużo, dzięki czemu upodobnimy naszą postać do nas samych, lub utworzymy kogo zupełnie niepowtarzalnego.


Największą zaletą IMVU jest niewątpliwie możliwość spotykania się w świecie wirtualnym z tysiącami innych graczy i prowadzenie z nimi niemal prawdziwego życia. Możemy tutaj znaleźć ludzi, z którymi naprawdę miło będzie się nam gawędziło. Jeżeli znamy inny język mamy okazję poznać kogoś z drugiego końca świata i spotykać się z nim codziennie. Sporą atrakcją jest to, że znajdziemy tu gry w grze. Trzeba przyznać, że miło jest rozegrać partię kalamburów w wirtualnym świecie. Dzięki możliwości odwiedzania sklepów kupimy sobie nowe modne ubrania. Mnogość towarów jest naprawdę ogromna, ciężko by było wszystko zliczyć, ponieważ różnych towarów sa tutaj miliony. Na tym się jednak gra nie kończy, zaprojektuj własne ubrania i sprzedawaj je innym graczom, a gdy już dorobisz się na tym mnóstwa kredytów możesz za nie kupić prawdziwe piosenki w muzycznym sklepie IMVU.

IMVU to świetna przygoda, która potrafi wciągnąć na wiele godzin. Możesz poznać tu wiele ciekawych ludzi i świetnie się z nimi bawić. Tytuł przyciągnąć do siebie ogromne rzesze ludzi z całego świata. Fani The Sims mają teraz okazję zagrać w odpowiednik w postaci gry na przeglądarkę i wiedzą, jak uzależniające potrafi to być.

Plusy gry:

  • Możliwość dosłownego przeniesienia się do świata 3d tworząc w nim własną rzeczywistosć
  • Rosnąca popularność
  • Niewielki klient gry

Minusy gry:

  • Opcje premium, które nie są zbyt tanie, dają dużo dodatkowych opcji

Adres gry: www.imvu.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.6/10 (14 votes cast)
Tagi: , ,

1 Komentarz o “IMVU”

  1. madzia pisze:

    super

Skomentuj