Ladnok

landok

Ladnok to gra przeglądarkowa MMO od wytwórni inQnet. Będziemy tu mieli okazję rozwijać swojego bohatera i wykonywać mnóstwo misji, jednak po jakimś czasie robi się to trochę nudne. Można wtedy sięgnąć po mocniejsze wrażenia na arenie walcząc przeciwko tysiącom innych graczy. Szkoda, że nie mamy tutaj możliwości przemierzania świata i stawiania czoła potworom i kreaturom, co na przykład podnosiło by nasze doświadczenie.

Pierwsze misje jak w większości gier nie powinny sprawić nam praktycznie żadnych trudności, jednak z czasem możemy się spodziewać pewnych komplikacji. Przy dalszych etapach gry będziemy musieli stanąć w walce przeciw królom różnych istot oraz bossami. Fajną opcją jest to, że podczas wypraw, które często będą trwały długie godziny możemy włączyć sobie muzykę lecącą w tle i umilającą nam przebywanie w Landok. Z drugiej strony widać tutaj pewne niedopracowanie, ponieważ przechodząc chocby do edycji postaci muzyka milknie. Jest to spowodowane tym, że niestety gra nie jest wykonana we flashu, czy javie, przez co strona musi się przeładować.


Grafika wygląda znajomo, możemy podobną odnaleźć w tytułach Playa Games takich jak Shakes&Fidget i niedawno przez nas opisywana SoccerStar. Krótko mówiąc obraz malowany akwarelą. Sprawia dobre wrażenie, ale można się też przyczepić do kilku rzeczy, przede wszystkim razi w oczy niedopasowane tło, po którym widać na samej górze czarny prostokąt. Przy rejestracji – przynajmniej u mnie – można było zobaczyć dziwne znaczki, przeszkadzające w odczytaniu komunikatu.

Standardową walutą jest tutaj złoto, którego dostaniemy na starcie 500, lecz to nie wszystko ponieważ gratis otrzymujemy 10 kryształów, które są walutą premium i normalnie trzeba by za nie zapłacić. Co prawda wiele za nie nie zdziałamy, ale lepsze to niż nic, można dzięki temu nieco rozwinąć postać.  Istnieje możliwość zdobycia dodatkowych kryształów, poprzez reklamowanie gry na różnych forach i stronach – nie polecamy tego typu praktyk, ale wypadało o tym wspomnieć. Podsumowując Ladnok nie jest grą tragiczną, ale na szczególne wyróżnienia także nie zasługuje. Nie zyskała ona wielkiej popularności i raczej tak już pozostanie.

Plusy gry:

  • Nie najgorsza grafika

Minusy gry:

  • Błędy, błędy …
  • Brak innowacji

Adres gry: www.ladnok.pl

Adres forum: www.forum.ladnok.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.3/10 (3 votes cast)
Tagi: ,

1 Komentarz o “Ladnok”

  1. EHEHEHE pisze:

    Tej gry juz nie ma nooby !

Skomentuj