Lodowe Ogrody

LodoweOgrody

Lodowe ogrody pingwinów to gra przeznaczona głównie dla najmłodszych zarówno dzięki swojej bajkowej grafice jak i prostocie. trzeba przyznać, że to w zasadzie klon gry zielone imperium i jeśli ktoś wcześniej grał właśnie w nią to będzie rozczarowany, ponieważ nie znajdzie tutaj zbyt wiele nowości poza nowymi nazwami i grafiką. Ciekawostką jest, że w lodowe pingwiny można grać w ponad 30 wersjach językowych.

Gra polega oczywiście na hodowli roślin, dzięki czemu pomagamy pingwinom zwalczać głód na świecie. Do naszego ogrodu będą przychodzili klienci, którymi będą eskimosi. Podobnie jak w zielonym imperum możemy się udać do miasta, które jest podzielone na kilka części, a między nimi znajduje się także pole targowe. Możemy się tam udać dzięki saniom ciągniętym przez psy.


W pierwszych dniach otrzymamy kilka dni konta premium całkowicie gratis co jest miłe na początek i pozwala na dosyć szybkie wprowadzenie do gry. Później jednak pomoce nasze pomoce znikają i musimy się nieco męczyć z zasianiem, czy podlaniem pola.

Plusy gry:

  • Całkiem fajna dla najmłodszych
  • Konto premium na start
  • Łatwe zasady gry

Minusy gry:

  • Klon zielonego imperium
  • Niska popularność

Adres gry: www.lodoweogrody.pl

Forum gry: www.forum.lodoweogrody.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (9 votes cast)
Tagi: ,

Skomentuj