Moja Mafia

moja mafia

Ciężko powiedzieć o tym tworze żeby był grą. Moja Mafia to jak sami autorzy piszą gra, w której możemy stworzyć własną grę. Brzmi ciekawie prawda? I faktycznie tak jest, ponieważ na jej podstawie powstały całkiem popularne tytuły takie jak Mafia-City, czy Crimeworld. To, że mamy tutaj możliwość wykreowania własnego scenariusza jest wielkim atutem, przyjrzyjmy się więc temu pomysłowi nieco bliżej.

To co ważne, aby założyć własną grę przeglądarkową, nie potrzebujemy w tym przypadku żadnej wiedzy technicznej, nie musimy umieć programować. Przyda się co najwyżej umiejętność stworzenia ładnej grafiki, ponieważ również ją możemy tu podmieniać. Możemy ustawić praktycznie wszystko, zaczynając od nazwy, poprzez sam mechanizm gry, na dodatkowych domenach kończąc.


Autorzy nie próżnują i starają się dodawać nowe funkcjonalności, których obecnie jest naprawdę wiele. W przypadku Mojej Mafii nie ma w zasadzie sensu mówienie o grafice, ponieważ to raczej od nas zależy jak ją stworzymy. Jest to świetna alternatywa dla tych, których znudziły już wciąż powielane tytuły, a mają ochotę spojrzeć jak to wygląda od drugiej strony pozostając ciągle w tematyce gangsterskiej.

Moja Mafia pozwala w prosty sposób stać się administratorem własnej gry browserowej i warto spróbować, choćby z ciekawości, ponieważ można ze świecą szukać podobnych rozwiązań w świecie dzisiejszej rozrywki.

Plusy gry:

  • Innowacyjny pomysł
  • Możliwość praktycznie dowolnych modyfikacji własnej gry

Minusy gry:

  • Za wiele opcji trzeba niestety płacić

Adres: www.mojamafia.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (5 votes cast)
Tagi: , ,

1 Komentarz o “Moja Mafia”

  1. Wiktoria pisze:

    JAK TO DO CHOLERY ZROBBIICC

Skomentuj