Online Tennis

onlinetennis

Online Tennis to nowa gra sportowa od marki BigPoint. Tym razem mamy okazję zostać menadżerem i jednocześnie zawodnikiem tenisa. Wszystko w ciepłej otoczce graficznej z pomocą asystenta o imieniu Roger (może Federer ;) ). Musimy tutaj wiele trenować zarówno pod względem siły jak i techniki dzięki czemu będziemy mogli skrzyżować swoje rakiety z najlepszymi graczami świata.

Umiejętności naszego tenisisty opisuje wiele różnych danych, zarówno rodzaje uderzeń, czyli forehand, czy backhand, ale także siła, czy precyzja. Dostępnych jest wiele treningów, które pomogą nam rozwinąć każdą z tych cech. Możemy zaplanować cały dzień i na każdą godzinę ustalić inny trening, lub przez dłuższy czas poćwiczyć to w czym jesteśmy najsłabsi. Istnieje też coś takiego jak drzewo umiejętności, które pozwala nam na określenie dodatkowych specjalności. Należy także pamiętać, że im bardziej będziemy wyszkoleni tym nasze umiejętności będą rosły wolniej.


W Online Tennis możemy też zadbać o odpowiedni sztab trenerski, w którego skład wchodzić mogą dydaktyk, taktyk, skaut, manager, lekarz, fizjolog, no i oczywiście trener. Tak jak w prawdziwym świecie najważniejsze są tutaj turnieje. Powinieneś o nich wiedzieć kilka rzeczy. Przede wszystkim żeby w jednym z nich uczestniczyć musisz się zapisać już dwa tygodnie wcześniej, natomiast tydzień przed jego rozpoczęciem dowiesz się z kim będziesz w parze. Istotne znaczenie ma również miejsce, które zajmujemy w rankingu, ponieważ w turniejach liczba miejsc jest ograniczona i w przypadku większej liczby graczy może się zdarzyć tak, że niektórzy z mniejszą liczbą punktów zostaną odrzuceni.

Online Tennis to bardzo przyjemna gra. Zawarto tu naprawdę wiele opcji z prawdziwego życia, wzięto pod uwagę zarówno realistyczne turnieje jak i nawet rodzaj nawierzchni na której rozgrywamy mecz. Możemy dowolnie dostosowywać treningi i taktyki, dzięki czemu nasz gracz będzie dokładnie taki jaki chcemy i porażki będziemy mogli zawdzięczać jedynie własnym błędom. Jest to kolejna gra browserowa z serii menadżerów treningowych, tym razem w dziedzinie sportu, której jeszcze nie było.

Plusy gry:

  • Nowa tematyka
  • Dużo opcji rozwoju i realizm

Minusy gry:

  • Mecze mogłyby być rozgrywane w formie jakiejś animacji, lub filmików

Adres gry: www.onlinetennis.net

Adres forum: www.onlinetennis.net/forum/

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.0/10 (6 votes cast)
Tagi: ,

Skomentuj