Runes of Magic

runesOfMagic

Runes of Magic to nie gra przeglądarkowa. Rozpoczyna ona na naszej stronie nową kategorię gier do pobrania, które jednak są darmowe, lecz posiadają zazwyczaj opcje dodatkowe dodające nowe możliwości. Jest to pierwsza produkcja tajwańskiej wytwórni Runewaker Entertainment i na starcie trzeba przyznać, że jest to debiut bardzo udany, który przyciągnął masę graczy z całego świata. Klienta gry można pobrać bezpłatnie ze strony, rozgrywka także w formie podstawowej jest darmowa.

Gatunek, do którego możemy zakwalifikować Runes Of Magic to MMORPG. Akcja rozgrywa się w bardzo rozległym świecie fantasy w którym odnajdziemy ponad 600 różnych misji. Gracze mają tutaj okazję tworzyć swoją postać od zupełnych podstaw, wybór klasy bohatera oraz podnoszenie umiejętności i wyposażenie w nowe rodzaje broni dzięki zdobytemu doświadczeniu. W grze napotkamy na swojej drodze zarówno postaci neutralne, z którymi będziemy mogli wchodzić w interakcję, a także potwory. Gdy je napotkamy są dodawane do kolejki jako swego rodzaju karty.


Runes of Magic oznacza dokładnie kamienie runiczne, które niektórym mogą być znane z użyteczności przy wróżbach. To one pozwalają nam ulepszać swój ekwipunek, a dodatkowo możemy wykorzystywać ich magiczne właściwości zawartych w księdze Taborea. Tej z kolei poszukujemy razem z innymi graczami przemierzając rozległe tereny zarówno na powierzchni jak i w podziemnych lochach. Warto zastanowić się nad dołączeniem do istniejących gildii, dzięki temu gra stanie się ciekawsza. Oprócz założenia siedziby, możemy zmieniać nawet takie szczegóły jak umeblowanie.

Gra jest typowym przedstawicielem gatunku multiplayer, który opiera się na rankingu. Można do niego trafić poświęcając odpowiednio dużo czasu na rozwój postaci, który możemy wspomóc poprzez zakup specjalnych diamentów, czyli specjalnej waluty premium. Istnieją również aukcje, w których „walcząc” w licytacji możemy zdobyć cenne, upragnione przedmioty. Gra jest mocno rozbudowana i można poświęcić jej z pewnością niejedną książkę.

Plusy gry:

  • Rozbudowany świat
  • Wielu graczy z całego świata
  • Fajna grafika 3D

Minusy gry:

  • Klient zajmuje 3,5GB więc trochę trwa jego pobranie

Adres gry: www.runesofmagic.pl

Adres forum (PL): www.board.runesofmagic.com/forumdisplay.php?f=1&langid=10

Desert operations - bezpłatna gra MMO z rewelacyjną grafiką i milionami graczy na całym świecie

Runes of Magic - zagraj za darmo

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.2/10 (6 votes cast)
Runes of Magic, reviewed by Gry Przeglądarkowe on 2011-04-28T20:18:59+00:00 rating 4.0 out of 5
Tagi: , ,

2 Komentarze o “Runes of Magic”

  1. Patryk pisze:

    gra bardzo fajna fenomenalna grafika i bardzo rozbudowana gra. można tez potężnie rozbudować postać… zresztą sami zagrajcie ! ;)

  2. Emilio pisze:

    W grze roi się od bugów, kanał światowy jest na okrągłos pamowany przed chińskich gold sellerów z którymi wydawca gry nie robi absolutnie nic. W rankingu można zaistnieć tylko jeśli wydaje się na grę kilkaset złotych miesięcznie, inwestując w diamenty i ulepszając nimi ekwipunek. Zdecydowanie najgorszy tytuł pod względem wymagań sprzętowych, bo nawet na silnym kompie gra zamyka się co jakiś czas (crashe) i wyraźnie widać spadek fps w większości krain. Raczej nie polecam.

Skomentuj