SeaFight

seafight

Seafight to Twoja przygoda fantasy w czasie rzeczywistym: interesujące przygody na bezkresnym morzu z zaciętymi bitwami morskimi oraz tęsknota za niekończącą się wolnością, sławę i bogactwem. Noś blizny z dumą – świadczą o wielu sławnych bitwach . W Seafight gra ponad 30 milionów ludzi na całym świecie, z tego także sporo z Polski, co świadczy tylko na plus. W grze wcielamy się w rolę pirata a naszym celem jest zdobywanie szerokich wód oceanów. Łączy ona w sobie cechy wielu gatunków takich jak zręcznościówka, czy gra ekonomiczna. Ostatecznie firma BigPoint serwuje nam naprawdę grywalną produkcję, do której przekonuje się coraz więcej osób. Gra stworzona na platformie flash pozwoliła na wykorzystanie wielu raczej mało spotykanych w grach przeglądarkowych elementów, na przykład dźwięku. Grę zaczynamy z małym statkiem wyposażonym w armatę, kule i jednego pirata. Naszym celem staje się jego rozbudowa, zdobywanie nowej załogi oraz doświadczenia. Główną walutą jest złoto, lecz istnieje także dodatkowy środek płatności – perły. Dzięki nim możemy nabywać dużo lepsze wyposażenie, jest to także waluta, którą otrzymujemy kupując konto premium. Dzięki temu użytkownicy płacący za grę zyskują niestety przewagę. Warto tutaj wspomnieć, że po rejestracji otrzymujemy na dwa tygodnie konto premium całkowicie za darmo.

W Seafight podróżujemy po morzu poszukując różnych skarbów i walce z innymi graczami. Odbywa się to za pomocą wybraniu celu i odpowiedniej broni, przykładowo armaty, lub harpunów. Oczywiście z czasem nabywamy coraz lepsze wyposażenie, dzięki czemu stajemy się prawdziwymi postrachami oceanów. Drugą rzeczą, którą należy wykonywać w grze są questy, które zazwyczaj polegają na prostych czynnościach i tylko niektóre z nich przysporzą nam kłopotów, zresztą podobnie jak w innych tego typu grach. Seafight pozwala na założenie bractw, czyli można współpracować z innymi graczami. Jest to przydatna opcja, bowiem pomaga chronić się na wzajem no i przede wszystkim dzięki kontaktowi z innymi można w nudnych chwilach porozmawiać i się nieco pośmiać. Inną formą komunikacji jest knajpa, gdzie do dyspozycji mamy czat. Z powodu istnienia bractw gra Seafight świetnie nadaje się właśnie dla ludzi lubiących tego typu przygody, wspólną pomoc i kontakt z innymi. Myślę jednak, że bez znaczenia jakie są nasze preferencje co do gier warto spróbować, ponieważ gra prezentuje się na prawdę ciekawie, a dzięki temu, że szybko można ją poznać zdecydujemy, czy chcemy grać dalej, czy poszukać czegoś innego. Plusy gry:

 • Duża liczba graczy i klanów
 • Bardzo duża grywalność
 • Muzyka !

Minusy gry:

 • Niektórym, głównie lubiącym grać w gry, gdzie liczą się umiejętności indywidualne może się szybko znudzić

Zatoka w seafight Początek gry w seafight

Adres gry: www.seafight.pl

Forum gry: www.pl.board.bigpoint.com/seafight/

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.6/10 (120 votes cast)
Tagi: , , ,

5 Komentarze o “SeaFight”

 1. Mkumkwe pisze:

  Sama gra nie jest jeszcze tragiczna.Grafika do zniesienia,oprawa dźwiękowa mogła by być lepsza ale jakoś po uszach nie bije.Problemem w tej grze jest to ze po wbiciu kilku leveli, bez płacenia grubej kasy grać się praktycznie nie da.Poza tym bardzo łatwo pada się łupem mocniejszych graczy.
  Podsumowując, gra dla kogoś komu nie szkoda kasy.Pytanie tylko czy warto tyle wydać na grę przeglądarkową.

 2. Mimbren pisze:

  Całkiem fajna gra. Dziwne, że Bigpoint zdecydował się zdobić niemal identyczną pirate storm. Faktycznie trzeba później trochę kaski wydać, żeby być w czołówce.

 3. readrick pisze:

  potwierdzam 1 post… Znam ziomka który wydał na tą gre ponad 8tysięcy zł!!!!!!!!!! I jest w top100 żal.. Opłacało sie!?

 4. andrew pisze:

  bardzo kiepska gra bez wydania kasy

 5. ja pisze:

  To zależy na jakich gra się serwerach.

Skomentuj