War of Dragons

warofdragons

Za dawnych czasów dzieci bawiły się w kowbojów i Indian. Czasy takich zabaw odeszły jednak w zapomnienie. Teraz im większy rycerz, sprytniejszy złodziej czy sprawny atleta tym lepiej się dzieci bawią. W takie właśnie postacie można wcielić się w grze przeglądarkowej pt: Legenda: Wojna Smoków – War of Dragons. Jest to gra z gatunku MMORPG, która na wiele dni (jak nie miesięcy) wciągnie gracza w świat fantasy. Gra odniosła sukces nie tylko w naszym rodzimym kraju, ale również jest znana bardzo dobrze za granicą, dzięki czemu gracz będzie mógł staczać epickie boje również na zagranicznych serwerach.

Aby zagrać nie potrzeba ściągać niepotrzebnych plików, wystarczy posiadać jakąkolwiek przeglądarkę internetową. W czasie gry można opowiedzieć się po stronie ludzi lub magmarów. Wybór profesji wiadomo, że ważny jednak nie narzuca nam on konieczności grania już tylko tą postacią. W każdej chwili dzięki zmianie pancerza możemy zmienić indywidualne cechy naszego bohatera. Pomimo iż interfejs gry jest w obsłudze bardzo prosty, zadziwia on ilością dostępnych opcji. Zwiększenie doświadczenia postaci zdobywa się wykonując questy, zabijając potwory czy bossów, jednak również dzięki takim zadaniom zdobywamy kolejne poziomy w grze stając się niepokonanymi dla wrogów.Coraz lepsze uzbrojenie, więcej możliwości stylów walki, uników, ciosów, eliksirów czy wywarów sprawia, że gra naprawdę nie nudzi się zbyt szybko.


Czasami naprawdę ciężko jest odejść od komputera gdy dopiero co zdobyliśmy super zbroję czy miecz, który wręcz czeka na uśmiercenie kolejnego wroga naszego królestwa. Na graczy, którzy nie tylko lubią chodzić i siekać wrogów, czekają liczne eventy. Zdarzają się misje, w których samemu nie damy rady wykonać powierzonego zadania, dlatego należy zakończyć je w większej grupie ludzi. Ugrupowania prowadzą w grze np. własne sklepy. Są tam również bohaterowie niezależni (NPC), którzy zlecają nam misje nie rzadko łatwe do zrealizowania, dlatego należy pomyśleć zanim się na takową zdecydujemy czy w ogóle damy radę ją zwieńczyć sukcesem. Jeśli jesteście jednak fanami handlu tu również się nie zawiedziecie. Szeroko dostępne targi i handel z wędrowcami zadowoli każdego maniaka targowania i zdobywania wirtualnych pieniędzy. To jak widać bardzo małą cząstka tego, co może Was drodzy gracze spotkać w wirtualnym świecie Feo. Musicie więc sami tylko odpowiedzieć sobie na pytanie czy będziecie w stanie stanąć po stronie dobra czy wolicie poczuć się momentami jak zły wróg ludzkości. Wybór należy do Was. Spotkajmy się więc w świecie fantasy Feo.

War of Dragons jest więc kolejnym tytułem przeznaczonym dla fanów fantasy i smoków. Gra ma niemalejącą popularność i widać, że to kolejna udana produkcja od mail.ru.

Plusy gry:

 • ciekawie, unikalnie wykreowany świat
 • dużo opcji

Minusy gry:

Adres gry: www.warofdragons.pl

Adres forum: www.warofdragons.pl/forum/

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.2/10 (14 votes cast)
Tagi: , ,

7 Komentarze o “War of Dragons”

 1. vo0 pisze:

  ta gra to teraz gowno nie to co kiedys

 2. ZawodowyGracz pisze:

  spoko ale nie tera jak napisał kolega wyżej

 3. NIezadowolony gracz pisze:

  Ta gra to jedno wielkie nieporozumienie. Mnóstwo bugów, ciągłe lagi i totalnie niekompetentna administracja…Pozatym gra ta wbrew pozorom wcale nie jest darmowa – są przedmioty które można kupić jedynie za realną gotówkę ( nie ma innej możliwości zdobycia ich). Grałem w to prawie 1,5 roku i to była jedna wielka strata czasu.

  • Olga pisze:

   This is my NIFES. I am so glad about this. This wonderful.God is ineded taking us to new heights this ministry year and I know God will do much more .eyes have not seen, ears have not heard, it has not come to the imaginations of men 36 days ago

 4. Demol pisze:

  Gram w to od ponad roku mimo iz nie wplacilem zadnej kasy mam bardzo mocne konto

  ogolnie gra znakomita tylko na 1 chwile wydaje sie zalosnie prosta :P

  poczatkowe lvl-e troszke nudnawe wolno sie expi gdyz po 2 latach max lvl to 13 ja mam aktualnie 8 a wiele osob nie expi tylko rozwija zawody dla zarobku by miec lepsze reputacje(kazda daje jakies bonusy) badz eq

  najwiekszym minusem chyba jest to ze od 2 lat sa lagi i nic z tym nie robia olewaja graczy za pisanie prawdy na forum bany leca i pchaja po kilkadziesiat eventow w miesiacu aby wyssac jak najwiecej kasy z grzczy :/

  ogolnie gra fajna ale ja sam mimo osiagow powoli przestaje grac bo to farsa sie robi :)

 5. domino pisze:

  nieznacie jakiejś fajnej gry o smokah

Skomentuj