Wolni Farmerzy

wolni farmerzy

Gra Wolni Farmerzy jest symulacją gospodarczą, w której przyszli farmerzy z całego świata mają możliwość prowadzić swoje własne ekologiczne ranczo! Jak to na każdej farmie bywa rozkręcanie interesu rozpoczyna się od karczowania pola pod uprawę i radosnego zasiewania żyznej ziemi różnego rodzaju warzywami i owocami. Oprócz uprawy pól każdy farmer ma również możliwość hodowania kilku gatunków zwierząt gospodarczych takich jak kury, owce i krowy, rozbudowy pomieszczeń gospodarczych w celu zakupu nowych zwierząt, a także budowy prywatnych zakładów do przetwarzania własnych produktów w ser, majonez, cukierki i temu podobne.

To jednakże dopiero początek wielkiej przygody, gdyż w okolicznej osadzie można na targu spotkać innych farmerów i zaoferować im do sprzedaży swoje wysokiej jakości produkty.
Uważasz, że masz za mało doświadczenia w prowadzeniu własnego gospodarstwa oraz robieniu interesów i nie sprostasz wyzwaniu?! Nic prostszego niż spróbować i przekonać się na własnej skórze, że świat wolnych farmerów jest kolorowy, pozytywny i przejrzysty oraz że poznasz w nim wielu nowych przyjaciół!


Wolni farmerzygrą na przeglądarkę i możesz w nią grać bez konieczności zakupu i instalacji jakiegokolwiek dodatkowego oprogramowania!

– Pospiesz się farmerze! Czekają na Ciebie 32 rodzaje roślin, 4 rodzaje budynków do hodowli zwierząt, 4 rodzaje budynków do przetwarzania produktów zwierzęcych, 18 miejsc przeznaczonych pod zabudowę lub uprawę roślin, 37 możliwych poziomów oraz wiele questów, które możesz wykonywać indywidualnie lub wspólnie wraz z innym członkami klubów farmera!

– Im prędzej rozpoczniesz swoją karierę farmera jako „Parobek”, tym szybciej będziesz miał szanse zająć pierwsze miejsca w rankingach jako „Wolny farmer”!

– Chcesz potrenować trochę swoje umiejętności robienia interesów? Nic prostszego! Zareklamuj swoje produkty na słupie ogłoszeniowym lub u przekupnia Heńka w okolicznej osadzie i nie zapomnij o porównywaniu cen produktów na targu!

– Załóż swój własny klub farmera i wykonuj wraz z przyjaciółmi różnego rodzaju zadania, za które otrzymasz interesujące nagrody! Być może kiedyś wspólnymi siłami dorobicie się imponującej siedziby klubu farmera!

– Upiększ swoje pole pokazowe za pomocą przeróżnych ozdób i dekoracji począwszy od zabytkowych drewnianych pługów, skończywszy na strachu na wróble i pokaż sąsiadom, że jesteś farmerem z klasą!

Plusy gry:

 • Łatwa rejestracja i zasady
 • Grywalność
 • Duże aktualizacje gry wprowadzają sporo nowości
 • Bardzo duża liczba graczy

Minusy:

 • Z czasem może się stać nudna

Adres gry: www.wolnifarmerzy.pl

Adres forum: www.forum.wolnifarmerzy.pl

Portal gry: wolni farmerzy

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.9/10 (98 votes cast)
Tagi: , , ,

6 Komentarze o “Wolni Farmerzy”

 1. Piotrek pisze:

  WolnI farmerzy sa najlepsi :)

 2. Kurze Ziarno pisze:

  siema zapraszam na 18 serwerze do klubu farmera FcFart :)

 3. edek pisze:

  w dupie byles gowno widziales:/…

 4. edek pisze:

  zagrajcie w footballteam.pl to jest gra .. szmaciarze…

  • Maimouna pisze:

   Z tego co wiem, liczba ludności ma się zwiększyć i zwiększa się niutneasnie. Nie wiem kto chce wymordować 50 procent ludności świata. Chyba tylko nieudolne reżimy jak Birma czy KRLD, ktf3rych życie ludzkie zupełnie nie obchodzi.

Skomentuj