Age of crusaders

Age of crusaders to gra strategiczna z niesamowitą grafiką. Z pewnością spodoba się wszystkim miłośnikom heroes of might and magic, którzy dużo oczekują od gry na przeglądarkę. Age of crusaders - zagraj teraz.

Pod koniec trzynastego wieku na świecie panuje nieskończona wojna pomiędzy wszystkimi, którzy posiadają władzę oraz tymi, którzy chcieliby ją zdobyć. Do okoła chaos, rabunki i strach ludności przed tym co czeka ich jutro. Walki odbijają swoje piętno na zwykłych mieszkańcach. Władcy toczący krwawe bitwy niestety nie dostrzegają już podstawowych potrzeb swoich poddanych, przez co wybuchają bunty i protesty, a coraz częściej widoczna jest nawet nienawiść. Staw czoła problemom, weź sprawy we własne ręce i zostań dobrym przywódcą.

To właśnie tak rozpoczyna się Twoja przygoda w Age of crusaders – grze strategicznej na przeglądarkę internetową, w której zostajesz władcą, a Twoim celem od tej pory będzie odbudowa miasta, stworzenie potęgi wojskowej i walka zarówno o podbój nowych terenów jak i obrona przed wrogami, którzy staną na Twej drodze. Po krótkiej rejestracji ukaże się nam możliwość wyboru postaci, a także wizerunku w grze, który możemy wgrać z własnego komputera na przykład w postaci zdjęcia. Chwilę trwa, zanim gra się załaduje – została wykonana w technologii flash, posiada ciekawą grafikę – można powiedzieć, że na grach typu Heroes of might and magic.


Rozpoczynamy swoją przygodę na pustym polu , gdzie w pierwszej kolejności powinniśmy zadbać o zaplecze surowców. Dobrze będzie więc wybudować podstawowe budynki. Zacznij od klasztoru, który będzie Twoim głównym centrum zarządzania, a w następnej kolejności zabierz się za kamieniołom i tartak – pozyskasz dzięki nim kamień i drewno niezbędne do dalszej rozbudowy. Złotem będziesz mógł opłacać swoje wojsko, ale ważne jest również to, aby zapewnić ludności odpowiednie zapasy żywności. Po pewnym czasie będziesz mógł już się zająć, czymś dużo ciekawszym – wybuduj koszary i zacznij szkolić wojsko. Dzięki silnej armii na pewno będziesz w stanie podbijać pobliskie tereny tocząc przy tym epickie bitwy z innymi graczami.

Age of crusaders to gra stworzona z niezwykłą starannością i szczerze mówiąc jest jedną z najlepszych przeglądarkowych gier strategicznych w jakie mieliśmy ostatnio okazję grać. Odnajdziemy tutaj niemal wszystko czego byśmy od tego typu produkcji oczekiwali – świetna grafika, rozbudowany system, a całość uzupełnia genialna muzyka idealnie pasująca do reszty gry. Age of crusaders to gra, która z pewnością będzie mogła powalczyć o miano najlepszej browserówki tego roku, a wytwórnia Pixelate Venture zdecydowanie na to zasługuje.

Plusy gry:

 • Super grafika
 • Genialna muzyka
 • Świetne wykonanie i „dopieszczenie”

Minusy gry:

 • Zdarzyło nam się, że gra się zawiesiła

Darmowa gra strategiczna w czasach średniowiecza Pole bitwy w Age of Crusaders

Adres gry: www.ageofcrusaders.com

Zagraj za darmo - Age of Crusaders

Age of Crusaders

Użytkownicy, którzy zagrali w Age of Crusaders lubią także:
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (148 votes cast)
Tagi: , ,

13 Komentarze o “Age of crusaders”

 1. marek pisze:

  jedno małe sprostowanie, gra nie jest w technologii flash, chociaż z takowej korzysta.
  pozdrawiam, Age Of Crusaders Developer.

 2. wojo999 pisze:

  Naprawdę super gra, mogę wszystkim polecić. Może kiedyś się spotkamy w bitwie, zapraszam wszystkich!

 3. tasman pisze:

  Gra jest fajna. Ale brakuje jakiejs konkretnej instrukcji do niej.Na ten przykład jak można przejmować osady,albo zakładać nowe? Wszystko odbywa się metodą prób i błędów.Brakuje też jakiejs skrytki na surowce aby wróg niczego nie zabrał

 4. Gargas pisze:

  Brak tez animacji z walki, tj. gdy atakujemy kogos lub odwrotnie to nie znamy liczby wojsk nieprzyjaciela; brak tez czegos takiego jak szpiegowanie..

  • Bree pisze:

   zbyszekWitam.Jestem c5bconaty od 6 lat.Mam z c5bconc485 cc3b3rkc499 ktc3b3ra ma 5 lat.Bardzo chciac582bym miec487 jeszcze 1 diezcko,ale c5bcona nie chce wyjc485c487 spirali.Co mam zrobic487 aby udac582o mi sic499 czy jest jakac59b metoda na to zby mimo wkc582adki zaszc582a w cic485c5bce i nie poronic582a.Wiem c5bce kiedy dowie sic499 o cic485c5bcy na 100% nie usunie jej.Bardzo proszc499 o radc499 jak mam sic499 pozbyc487 u niej tej spirali?

 5. gracz pisze:

  jak zdobyć ludność w tej grze

 6. sss pisze:

  Gdzie tą grę można znaleść?

  • Hana pisze:

   Thank you Albert! *oink* I will definitely take care of him. I think Russian bears are nice but I have not met any Russian bears in my telvras yet *oink* ^_^

 7. ARnni pisze:

  Gra jest beznadziejna, ogromna ilość błędów, które nie pozwalają cieszyć się swobodną grą i najzwyklej w życiu zniechęcają. Support nie potrafi ich wyeliminować i wypłacić żadnego odszkodowania (utracone jednostki). Ogromna ilość graczy korzystających z multi i do tego wojska widmo, które się odradzają.
  Nie polecam tej gry.

 8. uzurpatorek pisze:

  Niestety muszę potwierdzić to co opisał ARnni.Dodam, że każde „ulepszenie” gry powoduje masę nowych błędów, 25 grudnia graczom zniknęło wszystko co mieli pobudowane, przywracanie trwało kilka dni,ostatnia aktualizacja spowodowała, że nie mogę pisać w grze, na poprawę czekam już ze 4 dni. Podsumowując, jest to wersja beta, więc może za rok, po dopracowaniu szczegółów gra będzie satysfakcjonująca, na razie szkoda marnować czasu.

  • Alejandra pisze:

   EwaJestem mc499zatkc485 od 2 lat.Nie mam dzieci bo mam zac582oc5bconc485 sprailc499.Czy jest jakac59b szansa c5bce mogc499 zajc59bc487 w cic485ze (w jaki sposc3b3b moze przesunc485c sic499 albo wypasc487)Byc582a zac582oc5bcona przez ginekologa i czy jak przesunie sic499 lub wypadnie to moge coc59b czuc487 c5bce jest c5bcleuc582oc5bcona czy c5bce wypadc582a. Z mc499c5bcem kochamy sic499 najczesciej w pozycji od tyc582u.Bardzo proszc499 o pomoc i radc499

 9. CHristos Anesti pisze:

  Gra jest fajna tylko ze powoli się wczytuje i to w pewnej chwili zniechęca do gry :p

 10. Yield pisze:

  Gra taka sobie, ale koszmarna ilość błędów wyklucza możliwość cieszenia się z gry, potwierdzam to co pisali poprzednicy. Ponadto w przypadku ataku, gdy nie jest się akurat przy kompie, nie można ustalić jaką siłą zostało się zaatakowanym. Było tak, że po ataku zostałem złupiony, chociaż nie zginął żaden wojak.
  Mnie dotknęła też inna ciekawostka – po kolejnej aktualizacji dostałem się do sojuszu, który nie istniał. Przez ponad tydzień support nie mógł sobie z tym poradzić. Gdy w końcu się z tym uporali ogłosili wielki sukces, jak to rozprawili się z kolejnym błędem i jak to teraz będzie fajnie. Tylko po tym nie mogłem dostać się do żadnego innego sojuszu przez kolejny tydzień – mimo monitów z mojej strony. W końcu się poddałem i zrezygnowałem z gry. Za dużo błędów i mimo poświęcenia czasu można wszystko stracić z niewiadomo jakiej przyczyny.

Skomentuj