Farm Kingdom

farmkingdom

Pewnego razu w bajecznym i niesamowitym Farm Kingdom wielki i mądry król zaprosił wszystkich mieszkańców swojego niezmierzonego królestwa na prawdziwie królewską ucztę z okazji Święta Urodzaju. Pląsom i wesołym zabawom nie było końca, gdy nagle nad miastem prześlizgnął się cień jakiegoś ogromnego stwora. Ludzie nie zdążyli się nawet opamiętać, kiedy smok zaczął zionąć gorącym płomieniem na całe miasto. Odważny król pierwszy stanął w obronie swoich podwładnych. Ta ogromna bestia zniszczyła wszystko co napotkała na swojej drodze zostawiając po sobie tylko ruiny i popiół. Król wykazał się niesłychaną odwagą, lecz fortuna odwróciła się do niego plecami i w decydującej chwili. teraz nadeszła chwila, żeby przywrócić to, co przepadło! Nowe farmy! Nowy władca! Zaczęła się rekrutacja kandydatów! Możliwe, że to Twoja droga?


Farm Kingdom to gra, która z pewnością przypadnie do gustu fanom wszelkich tytułów farmerskich, jak Wolni Farmerzy, Farmerama. W tym przypadku mamy jednak dużo więcej opcji i możliwości rozwoju, a po całym Świecie poruszamy się własną postacią, którą możemy ciągle rozwijać, a oprócz tego rozbudowywać naszą posiadłość. Jest to połączenie wszystkich atutów dotychczas znanych farmerówek – możemy tu zarówno uprawiać rośliny, hodować zwierzęta, ale nie zabrakło też mechanizmów interakcji – można łowić ryby, zbierać grzyby, a nawet robić jajecznicę i placki ziemniaczane!

Czeka na nas wiele zadań do wykonania – które zazwyczaj polegają na zebraniu odpowiedniej ilości jakichś rzeczy jak drewno, czy grzyby, albo innych bardziej pracochłonnych czynnościach. We wszystkim mogą nam pomóc diamenty, które są walutą premium, które pozwalają przyspieszyć wiele z wykonywanych czynności.

Grafika jest przyjemna dla oka – podobna do produkcji BigPointa, brakuje tu jednak stanowczo jakiejś melodii w tle (dobrze, że przynajmniej są dźwięki). Jeżeli szukacie czegoś nowego, a Wolni Farmerzy wam się znudzili – warto spróbować swoich sił w Farm Kingdom. Z pewnością poznacie tutaj trochę fajnych ludzi na wbudowanym w grę czacie. Dzięki temu, że gra posiada wiele wbudowanych opcji, z których wymieniliśmy tylko kilka na pewno nie będziecie się nudzić.

Plusy gry:

  • Dużo fajnych rzeczy do wykonania
  • Fajna grafika

Minusy gry:

  • Brak muzyki w tle
  • Próbuje na siłę wysyłać dane do naszych znajomych na Facebooku

Farma w grze farm kingdom Nasz dom w farmkingdom i potrawy możliwe do przygotowania

 Adres gry: FarmKingdom.net

Użytkownicy, którzy zagrali w Farm Kingdom lubią także:
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.7/10 (18 votes cast)
Tagi: ,

Skomentuj