SkyRama

skyrama

Skyrama to kolejna gra w przeglądarce od BigPointa, która posiada w nazwie słowo rama. Można więc się domyślić, że tym razem również będziemy mieli do czynienia z zarządzaniem pewnym ośrodkiem – a konkretnie lotniskiem. Będziemy odpowiedzialni za zarządzanie lotami, zdobywanie pasażerów oraz rozbudowę swojego małego portu lotniczego do osiągnięcia miana międzynarodowego lotniska.

W Skyramie wcielasz się w rolę menadżera, na którego czeka cały szereg wyzwań podczas gry. Początkowo musisz zapoznać się z działaniem gry – obsłużyć swoje pierwsze loty i rozbudować niektóre z budynków. Wszystko, podobnie jak w innych grach BigPoint, jest oczywiście z bardzo przyjemną grafiką, do której nie można się przyczepić. Dodatkowo rozgrywkę uatrakcyjnia przyjemna muzyczka i dźwięki w grze.


Z racji tego o czym wspomnieliśmy ładowanie gry może trochę potrwać, jeśli mamy więc słabsze łącze internetowe musimy uzbroić się w chwilę cierpliwości. W skyramie istnieje konto premium (możliwe do zakupienia za walutę zwaną airusami), które daje trochę przywilejów – na przykład wznoszenia niektórych wypasionych budynków. Jako dyrektor nie zapomnij oczywiście o tym, że najważniejsi są klienci, którzy płacą za to, aby obsługa była sprawna i nie dochodziło do żadnych nieporozumień.

Wśród innych gier browserowych Skyrama robi bardzo dobre pierwsze wrażenie i chętnie się do niej loguję każdego dnia, aby rozwijać swoje lotnisko. Z powodu sielankowej otoczki czas przy niej bardzo szybko mija, więc trzeba uważać! Gra jest w fazie beta, więc warto dołączyć jak najszybciej, aby uzyskać trochę przewagi nad innymi.

Plusy gry:

  • Nie ma innej tak dobrej gry w tej tematyce
  • Dopracowana, ciekawa grafika
  • Dźwięki i muzyka

Minusy gry:

  • Trochę długo się ładuje

Adres gry: www.skyrama.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.9/10 (7 votes cast)
Tagi: , ,

Skomentuj